Dublino Home – ten pravý obchod s nábytkem do Vaší domácnosti

blog nino

Zařídit domácnost je náročnější, než se na první pohled zdá

Jsme obklopeni množstvím informací, z internetových i televizních reklam. Zorientovat se ve všech těchto nabídkách je skutečně náročné. Rozhodli jsme se proti udělat krok, který Vám doopravdy pomůže. Naše stránky jsou nové, stejně jako tento e-shop, přestože samotná značka Dublino má již takřka 20leté zkušenosti na různých evropských trzích.

Zde se můžete podívat na naši stránku pro gastro podniky.

Něco o nás

V Česku působíme již pět let a naší značky jste si mohli všimnout v některé z Vašich oblíbených restaurací, barů nebo hotelů. S největší pravděpodobností jste na některé z našich židlí v minulosti již seděli, jenom o tom nevíte. Specializujeme se na nábytek pro hotely, restaurace, kavárny a celý gastro svět. Dennodenně se věnujeme výběru top nábytkových prvků, kvalitních židlí a stolů. Výrobci se často sami nechali inspirovat našimi nápady a vylepšeními, takže nábytek, který vidíte v některých gastro podnicích v Česku nese naši vlastní značku.

Stejně jako celý svět, i nás korona ochromila. Během posledních měsíců jsme však nezaháleli a pustili jsme se do zbrusu nového projektu.

Představujeme Vám Dublino Home

Rozhodli jsme se rozšířit naše podnikání o nový směr. Jsme tým mladých lidí a před nedávnem si většina z nás prošla změnou bydlení a zařizováním vlastních bytů nebo domů. A během toho jsme zjistili, že v nabídce v Česku zkrátka něco chybí. Rozumíme nábytkovému designu, máme přehled v moderních trendech, známe velké množství výrobců a zkrátka víme, jak se nábytek dělá. Proto jsme se rozhodli vytvořit nový e-shop s nábytkem a doplňky pro domácnosti.

Pod značkou Dublino Home si dnes můžete koupit nádherné kousky i Vy. V nabídce máme židle, stoly, křesla, ale i svítidla doplňky, kterými si váš domov hravě zútulníte. Soustředíme se hlavně na trendy nábytek, který osloví všechny ty, kteří mají rádi nevšední a designové zajímavé nábytkové prvky.

To je náš příběh, za kterým se ale skrývá i několikaletá tvrdá a poctivá práce.

Přinášíme Vám množství inspirací

Je hodně inspirací, vysněné kousky nábytku a doplňků, které tak často vidíte na sociálních sítích, ale nedokážete je koupit za rozumné ceny. U nás takovou příležitost máte již teď.

Portfolio není přesycené, nabídka je spíše menší a optimalizovaná, ale zato jde o výběr takových produktů, kterými dokážeme naplnit Vaše tužby a požadavky – a to tak, abyste měli Váš nábytek doma již zítra. Rozhodli jsme se prodávat s dostatečným množstvím skladových zásob, abyste nemuseli čekat celé týdny. Naopak, aby Vás bavilo u nás nakupovat i příště.

Vaše spokojenost je naší prioritou, protože víme, jak je důležité poslouchat zákazníka – jeho tužby a potřeby. Koupíte u nás židle, křesla, pufy, stoly, taburety, věšáky, zrcadla, ale i jiné doplňky a nevšední dekorace.

Podívejte se, co jsme pro Vás vybrali a směle nakupujte. A pokud se Vám naše produkty líbí, sledujte nás i na sociálních sítích Facebooku nebo Instagramu a napište nám, co dalšího by splnilo Vaše představy o ideálním zařízení pro domácnost. My se pro Vás pokusíme tyto produkty zabezpečit.

Přejeme příjemné nakupování v Dublino Home.