Dublino Home – ten pravý obchod s nábytkem do Vaší domácnosti

blog nino

Zařídit domácnost je náročnější, než se na první pohled zdá

Jsme obklopeni množstvím informací, z internetových i televizních reklam. Zorientovat se ve všech těchto nabídkách je skutečně náročné. Rozhodli jsme se proti udělat krok, který Vám doopravdy pomůže. Naše stránky jsou nové, stejně jako tento e-shop, přestože samotná značka Dublino má již takřka 20leté zkušenosti na různých evropských trzích.

Zde se můžete podívat na naši stránku pro gastro podniky.

Něco o nás

V Česku působíme již pět let a naší značky jste si mohli všimnout v některé z Vašich oblíbených restaurací, barů nebo hotelů. S největší pravděpodobností jste na některé z našich židlí v minulosti již seděli, jenom o tom nevíte. Specializujeme se na nábytek pro hotely, restaurace, kavárny a celý gastro svět. Dennodenně se věnujeme výběru top nábytkových prvků, kvalitních židlí a stolů. Výrobci se často sami nechali inspirovat našimi nápady a vylepšeními, takže nábytek, který vidíte v některých gastro podnicích v Česku nese naši vlastní značku.

Stejně jako celý svět, i nás korona ochromila. Během posledních měsíců jsme však nezaháleli a pustili jsme se do zbrusu nového projektu.

Představujeme Vám Dublino Home

Rozhodli jsme se rozšířit naše podnikání o nový směr. Jsme tým mladých lidí a před nedávnem si většina z nás prošla změnou bydlení a zařizováním vlastních bytů nebo domů. A během toho jsme zjistili, že v nabídce v Česku zkrátka něco chybí. Rozumíme nábytkovému designu, máme přehled v moderních trendech, známe velké množství výrobců a zkrátka víme, jak se nábytek dělá. Proto jsme se rozhodli vytvořit nový e-shop s nábytkem a doplňky pro domácnosti.

Pod značkou Dublino Home si dnes můžete koupit nádherné kousky i Vy. V nabídce máme židle, stoly, křesla, ale i svítidla doplňky, kterými si váš domov hravě zútulníte. Soustředíme se hlavně na trendy nábytek, který osloví všechny ty, kteří mají rádi nevšední a designové zajímavé nábytkové prvky.

To je náš příběh, za kterým se ale skrývá i několikaletá tvrdá a poctivá práce.

Přinášíme Vám množství inspirací

Je hodně inspirací, vysněné kousky nábytku a doplňků, které tak často vidíte na sociálních sítích, ale nedokážete je koupit za rozumné ceny. U nás takovou příležitost máte již teď.

Portfolio není přesycené, nabídka je spíše menší a optimalizovaná, ale zato jde o výběr takových produktů, kterými dokážeme naplnit Vaše tužby a požadavky – a to tak, abyste měli Váš nábytek doma již zítra. Rozhodli jsme se prodávat s dostatečným množstvím skladových zásob, abyste nemuseli čekat celé týdny. Naopak, aby Vás bavilo u nás nakupovat i příště.

Vaše spokojenost je naší prioritou, protože víme, jak je důležité poslouchat zákazníka – jeho tužby a potřeby. Koupíte u nás židle, křesla, pufy, stoly, taburety, věšáky, zrcadla, ale i jiné doplňky a nevšední dekorace.

Podívejte se, co jsme pro Vás vybrali a směle nakupujte. A pokud se Vám naše produkty líbí, sledujte nás i na sociálních sítích Facebooku nebo Instagramu a napište nám, co dalšího by splnilo Vaše představy o ideálním zařízení pro domácnost. My se pro Vás pokusíme tyto produkty zabezpečit.

Přejeme příjemné nakupování v Dublino Home.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení